Інститут Сковороди: українська мова як іноземна

Волонтерський проект, спрямований на ознайомлення іноземців із українським мовно-культурним світом. Шляхом навчання іноземних громадян українській мові ініціатива сприяє розвитку дружніх відносин із українством та Україною.

Зараз проект реалізується у Києві в форматі Українського розмовного клубу та організації різних культурних заходів для іноземців, що проживають чи приїжджають до України.

Крім організації курсів та розмовних клубів, Інститут Сковороди пропонує інформаційну онлайн розсилку та індивідуальні консультації для охочих вивчати українську мову. Відбувається робота зі створення відео та аудіо матеріалів і розробки багатомовного сайту для вивчення української мови, видання підручника з вивчення української мови (українсько-англійська версія).

На заняттях іноземні слухачі мають можливість вивчати мову під час живого спілкування. За словами представниці Інституту Сковороди Ірини Шостак, в одному з університетів Києва їм відмовили у сприянні поширення інформації про курси Інституту серед іноземних студентів, пояснюючи це тим, що вони можуть втратити інтерес до академічних занять.

Джерело: Gurt.org,ua