Latexfauna: серфуючи на хвилі інді-попу

Анастасія Тимофеєва

Якщо вам колись дорікали за ваш недосконалий музичний смак чи захаращену суржиком мову, ви конче потребуєте знеболюючого від подібних закидів. Ніщо не виявиться для вас ліпшими ліками, аніж Latexfauna. До болю прості та легкі кияни з їхніми чудернацькими піснями нещодавно дали концерт у київському клубі «Mezzanine». Поступовий процес ознайомлення та підготовки публіки до події відбувався з легкої руки головних редакторів «Liroom» та «Comma». Про них віщували Ріаnoбой та багато музичних менеджерів. Чому ж ці захисники виразності так припали всім до душі? Все абсолютно просто: вони справжні. Мабуть, саме тому на їхньому четвертому за час існування концерті публіка тричі викликала виконавців на біс. Не заважаючи на певні технічні проблеми зі звуком, гурт всіляко намагався заохотити аудиторію. І їм це цілком вдалося, бо переважна більшість людей із задоволення підспівували і ритмічно рухалися.

Фронтмен гурту не цурається суржику, як у піснях, так і в житті. Інколи навіть проскакує обсценна лексика, але то все для чіткого окреслення емоційного стану. Тексти пісень варто розділити, а окремі цитати просто необхідно пригадувати в напружених життєвих ситуаціях. Окремо кожен з учасників гурту виглядають як звичайні перехожі з вулиць, яких ви бачите щодня. Але зібравшись разом, вони утворюють феномен. Жанр інді-поп набирає нових ознак, коли його створюють Latexfauna.

Будьте з Latexfauna у подорожах, задушливому вагоні метро, на нудних лекціях, в напружених ситуаціях і вам здаватиметься, що ви серфер, а життя – хвилі, які ви здатні підкорити за будь-яких умов.