Про проект

Інститут Сковороди — це громадська організація, що займається популяризацією української мови і культури у світі.
Наша місія
Ми хочемо створити мережу культурно-мовних осередків по всьому світу за аналогією до таких культурних гігантів, як Інститут Конфуція у Китаї, British Counsil у Великобританії, Goethe Institut у Німеччині та Австрії, Французький інститут у Франції, Польський інститут у Польщі. У кожному з цих осередків іноземці зможуть розпочати вивчення української мови, поглибити свої знання, ознайомитися з українською культурою та скласти сертифікаційний іспит. А таке занурення у культурно-мовний простір України, безумовно, створить привабливий імідж країни у світі та побудує більше мостів розуміння і співпраці.
Наша діяльність
– мовні курси (у Києві у 2016-му були створені групи 5 рівнів);
– розмовні клуби;
-проведення екскурсій Україною;
– залучення іноземців до найбільших українських культурних подій (виставок, концертів) у якості глядачів та учасників;
– ми розвиваємо наш сайт та сторінку у Facebook як сучасну медіаплатформу, де розміщуємо статті про історію, культуру України різними мовами, висвітлюємо появу нових матеріалів для вивчення української мови як іноземної;
– викладання української мови як іноземної за допомогою Skype;
– працюємо над удосконаленням сертифікації української мови як іноземної;
– створюємо наші особливі методичні матеріали до вивчення української мови (плануємо також публікувати відеоуроки);
– станом на 2016 рік нам вдалося відкрити осередки Інституту Сковороди у Львові, Кракові, Харкові. У 2017 році було відкрито осередок у місті Кельце (Польща)
– плануємо надання запрошення студентів з інших країн для отримання мовної практики в Україні власним коштом чи за рахунок стипендій.
Оскільки проект лишається волонтерською громадською організацією, не був ініційований ні політичними діячами, ні державою, ні бізнесом, доля Інституту Сковороди знаходиться в руках українського суспільства та друзів України. Ми відкриті до співпраці з усіма, хто поділяє наші ідеали, адже метою є вирішення питань національного масштабу. Поки що не маємо жодних джерел фінансування, окрім підтримки окремих осіб, тому ми будемо дуже вдячні, якщо Ви матимете можливість допомогти: як матеріально, так і фізично, фахово тощо.


Пишіть нам з усіма пропозиціями співпраці та якщо зацікавилися проектом!
kyiv@skovorodainst.com.ua
Krakow@skovorodainst.com.ua
або телефонуйте +38 093 720 84 70 Юрій, +38 093 092 23 59 Софія