Святий Миколай

Вечір. 18 грудня. На вулиці тихо падає сніг, і все занурюється у якусь містичну казку.
Так, тобі 20, 25, чи може більше років, ти серйозна людина, але не в цей вечір. Тільки не на Миколая.

Ще десь є в душі той дитячий неспокій, те очікування дива, коли ти відчайдушно рахував всі свої гріхи, зважував добрі вчинки та хотів влягтися спати, щойно лише звечоріє, щоб якнайшвидше отримати такий омріяний подарунок від Миколайка ! Це було чудесно.

Саме такі думки огортають автора цієї статті при спогадах про участь в дуже гарній українській традиції у ніч на свято Миколая, з якою ми і хочемо Вас познайомити !

Суть традиції полягає в тому, що кожна дитина в цю ніч отримує подарунок від святого Миколая під подушку. Але тут все не так просто.
Потрібно заздалегідь написати листа з побажаннями на ім’я святого та наклеїти на вікні, щоб він міг побачити його з неба!
У листі, крім бажаного подарунка, обов’язково мають бути написані всі погані та добрі вчинки, які були скоєні тобою за рік. Чим більше поганих вчинків – тим більша можливість отримати під подушку велику палицю! Тому, напередодні свята всі діти стараються бути максимально слухняними, гарно вчитися, не пустувати… І чекають дива, яке неодмінно станеться для них в цю ніч !

Інститут Сковороди бажає і всім Вам отримати сьогодні часточку казки, дива і щастя. Зрештою, ми самі творимо цю казку, самі куємо щастя собі і своїм близьким .
Тож закутуйтесь в ковдру, і гайда спатки – Миколай вже близько!

@Петро Гаврилюк

#ІС
#ІС_традиції
#IS_tradition
#IS