Ти можеш надати проекту крила!

Тепер кожний охочий може підтримати поширення української мови та культури за кордоном.

Всеукраїнський волонтерський проект  Інститут Сковороди вже понад два роки займається навчанням громадян іноземних держав українській мові, ознайомлює гостей України з її культурою, співпрацює з іншими громадськими організаціями у цій сфері. Завдяки зусиллям десятків волонтерів почав вибудовуватися спільний культурний фронт. Власними силами Інститут Сковороди навчав понад півсотні громадян з більш ніж 26 держав світу. З огляду на “екзотичність” поняття “українська мова як іноземна” це вже немало. А планується в рази більше. Крім того,  Інститут Сковороди  робить українську мову та культуру ближчою до світу також і через власний сайт та сторінки у соціальних мережах, які регулярно переглядають іноземці.

Зрозуміло, що уся діяльність організації в умовах майже повної відсутності підтримки з боку держави та «палиць у колеса від бюрократичної системи є не лише не прибутковою, але і збитковою для волонтерів. І мова не тільки про кількість затрачених навчальних годин, які б на ринку праці були еквівалентними десяткам тисяч гривень, а й про підтримку сайту, візитівки,буклети, навчальні матеріали, які коштують певну суму грошей. Про витрати на оренду приміщень годі й згадувати.

Наш проект є незалежним від усіх політичних сил, великого бізнесу та держави, а тому потребує інших джерел фінансування. Нещодавно на нашому сайті з’явилася можливість підтримати нашу діяльність матеріально.
Тут ви можете обрати будь-яку кількість грошей, яка піде на зазначені вище потреби організації.

Рух усіх коштів чітко регламентований, тому кожний з вас завжди може отримати інформацію щодо того, на що були спрямовані надані ним кошти.

Дякуємо за бажання зробити українське ближчим до світу!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.