Волонтерам

Доброго дня!

Як Ви, вірогідно, вже знаєте Інститут Сковороди — волонтерський проект, який спрямований на ознайомлення іноземців із українським мовно-культурним світом, навчання їх мові, сприяння розвитку дружніх відносин з українством та Україною.

Дякуємо, що Вам цікаво і Ви зголосились допомогти!
Це дуже важлива справа — зробити Україну та українське ближчим для іноземців та усієї світової спільноти.
Гарно було би, щоб про нас знали не лише погане та трагічне, але й цікаве, особливе, автентичне! Над цим ми і збираємось попрацювати. Спочатку в Україні, а далі й у всьому світі — так, як це успішно робить Великобританія та Америка зі своїми British Counsil, Німеччина та Австрія із Goethe Institut, Франція із Французьким інститутом, Польща з польським, Китай — із інститутом Конфуція. Робити щось на державних засадах і чекати підтримки — справа нудна і може бути безмірно тягуча, саме тому ми зініціювали цей проект у 2013 році і продовжуємо його реалізовувати дотепер.

Долучайтеся!
Наразі проект реалізується в Києві — у форматі Українського розмовного клубу та організації різних культурних заходів для іноземців, що проживають чи приїжджають до України.

У майбутньому ми плануємо залучати чи створювати якомога більше українських культурних центрів або хоча б осередків і розвивати мову та культуру по всьому світу.

Тому працюємо у форматі

  • курсів та розмовних клубів
  • онлайн розсилки для охочих
  • індивідуальних консультацій для охочих вивчати мову
  • плануємо створювати відео та аудіо матеріали
  • готуємо до видання матеріал підручника вивчення української мови (українсько-англійська версія)