Ми запускаємо “ПРОЕКТ 25”

Любі  українці по всьому світу! Ми маємо ідею, як разом з вами  зможемо зробити  справді незабутній подарунок  Україні  у рік її 25-ї річниці Незалежності.  І зараз ми шукаємо людей, які б хотіли і могли взятися за реально круту справу і допомогти.

                       Який подарунок?

  • у 25-тий рік Незалежності
  • 25 міст
  • 25 нових українських розмовних клубів для іноземців по всьому світу

Символічно? Саме так!  

Реально?  Так, разом з вами!

Ми волонтерський проект (задуманий як прототип таких гігантів як British Counsil, Goethe Institut, Institut français та інші), який успішно працює 2 роки в Києві, і  метою якого є поширення української мови та культури у світі для іноземців, створення позитивного іміджу України.

Допоможете нам?

  • Як? Дуже (не) просто. Стати людиною, що почне допомагати нам створювати осередки українського по всьому світу. 
  • А саме? Стати людиною, що створить український розмовний клуб (з елементами мовних курсів) і запросить туди своїх іноземних друзів чи колег, та поширювати про це інформацію. Раз на тиждень, наприклад. Це не так і складно 🙂
  • Важко? Ні, дуже цікаво! Це дивовижний досвід обміну інформації, здивувань від незнайомих досі звуків мови, спільні захоплення та обмін культурами. Ви ще й не уявляєте як багато ви дізнаєтесь про своїх колег, сусідів, співгромадян та про їх культуру, навчаючи їх своїй 
  • А ми навчимо та підкажемо, як усе влаштувати,  допоможемо інформацією, цікавими темами, матеріалами, поділимося досвідом, будемо надихати одне одного!

Хочете або знаєте людину, яка може долучитися та допомогти проекту? Заповніть анкету , а ми скоро з вами сконтактуємо. 

Також пишіть ваші ідеї, поради, побажання щодо проекту на нашу сторінку в Facebook.