Реєстрація

Якщо ви бажаєте взяти участь у нашому розмовному клубі та інших проектах “Інституту Сковороди”,  радимо заповнити реєстраційну форму.
У цьому разі Ви не тільки зможете відвідувати заняття розмовного клубу, а також передчасно отримаєте інформацію про інші заходи нашого Інституту, такі як безкоштовні уроки, лекції з української культури, екскурсії тощо.
Реєстрація на сторінці проекту також допоможе нам краще підготуватись до занять, адже ми будемо знати рівень знань наших студентів і ваші зацікавлення, а значить ми зможемо зробити заняття  більш зрозумілими і цікавими для вас.

Що ми пропонуємо?

– Безкоштовні заняття для початківців. Головною метою цього курсу є ознайомити студентів з основами української мови, а саме як читати, знайомитися, запитати, у якому напрямку рухатися, як здійснювати покупки, іншими словами, як вижити у новому мовному середовищі.

– Безкоштовний курс української мови для середньої групи, що розрахований на студентів, які вже знайомі з основами мови. Пройшовши цей рівень, Ви зможете вести розмову на теми, пов’язані з роботою, сім’єю, захопленнями та іншими сферами інтересів.

– Заняття у розмовній групі, що охоплюють мовну практику з носіями. Ми готуємо теми, присвячені українській та світовій культурі (література, студентство, звички, фотографія) і запрошуємо наших студентів до слова та до вираження власної думки українською.

*Кожен рівень включає у себе елементи мовних курсів, а саме граматику, розширення словникового запасу, домашню та індивідуальну роботу, знайомство з українською культурою.

– Нові зустрічі та лекції

– Новий навчальний матеріал

– Нові майстер-класи, фільми та подорожі

– Нові викладачі

– Та ж сама тепла атмосфера, що і завжди!

Registration: